YIRCALI HOLDİNG DEPREM BÖLGESİNE DESTEĞİNİ DEVAM ETTİRİYOR

Yırcalı Holding deprem felaketinin yaralarını bir an önce sarmak ve ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşmak amacıyla depremin meydana geldiği ilk günden bu yana bölgeye yardım çalışmalarını sürdürüyor.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde meydana gelen deprem felaketinin ardından çalışanları ile birlikte yardım seferberliği başlatan BEST, kısa süre içinde temin edilen ihtiyaç malzemesi kolilerinin yetkili kurumlara teslimini gerçekleştirmişti.

Bilindiği gibi BEST, depremin hemen ardından bölgedeki elektrik kesintilerini bir an önce gidermek amacıyla Antakya ve Kahramanmaraş’a ulaştırılan transformatörlerin kurulumunu çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir çalışma ile tamamlamış ve devreye alınmasını sağlamıştı.


Yardım TIR’ları gönderildi

Bu çerçevede, Yırcalı Holding ve Çalışanları tarafından fabrikada hazırlanan ve paketlenen 1300 gıda ve 1300 hijyen malzemesi kolisi 2 TIR halinde Hatay’ın Kozaklı, Kömürçukuru ve Benlidere Köylerinde bulunan 584 hanede yaşayan ve felakette zarar gören 3500 depremzede vatandaşımıza ulaştırıldı ve teslimi gerçekleştirildi.